PDFPreview (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Visible
cy: Gweledig

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Hidden
cy: Wedi cuddio
