PDFPreview (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Visible
eu: Ikusgai

en: Hidden
eu: Ezkutua
