PDFPreview (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Visible
fi: Näkyvissä

en: Hidden
fi: Piilotettu
