PDFPreview (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Visible
hr: Vidljivo

en: Media
hr: Mediji

en: Hidden
hr: Skriveno
