PDFPreview (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Visible
id: Terlihat

en: Hidden
id: Tersembunyi
