PDFPreview (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Visible
is: Sýnilegt

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Hidden
is: Falið
