PDFPreview (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Visible
km: ដែល​អាច​មើល​ឃើញ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់
