PDFPreview (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Visible
ku: بینراو

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Hidden
ku: شارراوە
