PDFPreview (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Hidden
nl: Verborgen

en: HTML tag
nl: HTML-tag
