PDFPreview (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Visible
fa: نمایان

en: Media
fa: رسانه

en: Hidden
fa: پنهان
