PDFPreview (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Visible
ps: لیدوړ

en: Media
ps: رسنۍ

en: Hidden
ps: پټ
