PDFPreview (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Visible
ta: பார்க்கக்கூடிய

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Hidden
ta: மறைந்தது
