PDFPreview (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Visible
et: Nähtav

en: Media
et: Meedia

en: Hidden
et: Peidetud
