PDFPreview (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Media
oc: Mèdia

en: Hidden
oc: Amagat
