PDFPreview (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Visible
vi: Hiện

en: Media
vi: Phương tiện

en: Hidden
vi: Ẩn
