PDFPreview (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Visible
bo: མཐོང་རུང་བ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ
