PDFPreview (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Visible
hi: दर्शनीय

en: Media
hi: मीडिया

en: Hidden
hi: छुपा हुआ
