Pelcro Authorization (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Roles
it: Ruoli

en: Product ID
it: ID prodotto

en: Production
it: Produzione

en: Service
it: Servizio

en: About
it: Informazioni
