Pelcro Authorization (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: API Key
pt: Chave API

en: Product ID
pt: ID do produto

en: Production
pt: Produção

en: Service
pt: Serviço

en: About
pt: Sobre

en: User authentication
pt: Autenticação de utilizador
