Pelcro Authorization (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Product ID
sk: ID produktu

en: Production
sk: Produkcia

en: Service
sk: Služba

en: About
sk: Informácie o
