Pelcro Authorization (1.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: API Key
es: Clave API

en: Product ID
es: ID del producto

en: Site ID
es: ID del sitio

en: Production
es: Producción

en: Service
es: Servicio

en: About
es: Acerca de

en: Field Name
es: Nombre de campo
