Pelcro Authorization (1.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Roles
ja: 役割

en: Product ID
ja: 商品ID

en: Site ID
ja: サイトID

en: Production
ja: 運用中

en: Service
ja: サービス

en: About
ja: アバウト

en: Field Name
ja: フィールド名
