Pelcro Authorization (1.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Roles
nl: Rollen

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Product ID
nl: Product-ID

en: Site ID
nl: Site-ID

en: Production
nl: Productie

en: About
nl: Over

en: Field Name
nl: Veldnaam
