Pelcro Authorization (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Roles
pt: Papéis

en: API Key
pt: Chave de API

en: Product ID
pt: ID do Produto

en: Production
pt: Produção

en: Service
pt: Serviço

en: About
pt: Sobre
