Pelcro Authorization (1.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Roles
ca: Rols

en: Product ID
ca: ID del producte

en: Service
ca: Servei

en: About
ca: Detalls

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: Field Mapping
ca: Associació de camps
