Pelcro Authorization (1.0.0-beta3) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Roles
no: Roller

en: API Key
no: API-nøkkel

en: Production
no: Produksjon

en: About
no: Om

en: Field Name
no: Feltnavn
