Pelcro Authorization (1.0.0-beta3) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Roles
pl: Role

en: API Key
pl: Klucz API

en: Product ID
pl: ID Produktu

en: Production
pl: Produkcja

en: About
pl: O stronie
