Pelcro Authorization (1.0.0-beta3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Roles
ro: Roluri

en: API Key
ro: Cheie API

en: Product ID
ro: ID Produs

en: Production
ro: Producţie

en: About
ro: Despre
