Pelcro Authorization (1.0.0-beta4) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Product ID
hu: Termékazonosító

en: Site ID
hu: Webhelyazonosító

en: Production
hu: Termelés

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: About
hu: Leírás

en: Field Name
hu: Mező neve
