Pelcro Authorization (1.0.0-beta4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Roles
lt: Rolės

en: API Key
lt: API raktas

en: Production
lt: Produkcija

en: Service
lt: Paslauga

en: About
lt: Apie
