Pelcro Authorization (1.0.0-beta4) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Roles
sv: Roller

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Product ID
sv: ID för vara

en: Production
sv: Produktion

en: Service
sv: Tjänst

en: About
sv: Om
