Pelcro Authorization (1.0.0-beta4) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Roles
uk: Ролі

en: Product ID
uk: ID товару

en: Site ID
uk: Ідентифікатор сайту

en: Production
uk: Експлуатація

en: Service
uk: Служба

en: Button Label
uk: Позначка Кнопки

en: About
uk: Про модуль

en: Field Name
uk: Ім'я поля

en: Plan ID
uk: Ідентифікатор плану
