Pelcro Authorization (1.0.0-beta5) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Roles
da: Roller

en: API Key
da: API-nøgle

en: Product ID
da: Produkt-ID

en: Production
da: Produktion

en: About
da: Om

en: Field Name
da: Feltnavn
