Pending User Notification Block (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Approve
ne: स्वीकार गर्नुहोस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको
