Pending User Notification Block (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Approve
nl: Goedkeuren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Administration
nl: Beheer

en: User
nl: Gebruiker

en: Created
nl: Aangemaakt

en: View all
nl: Alles weergeven

en: Activate
nl: Activeer
