Pending User Notification Block (8.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Approve
os: Сфидаргонд чындæуæд

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Cancel
os: Аппар

en: Administration
os: Разамынад
