Pending User Notification Block (8.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Approve
ca: Aprova

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Administration
ca: Administració

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: View all
ca: Veure-ho tot

en: Activate
ca: Activat
