Pending User Notification Block (8.x-1.0-rc1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Approve
fil: Aprubahan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Username
fil: Bansag

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Created
fil: Inilikha
