Pending User Notification Block (8.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Approve
ja: 承認

en: Delete
ja: 削除

en: Username
ja: ユーザー名

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Administration
ja: 管理

en: User
ja: ユーザー

en: Created
ja: 作成

en: View all
ja: 全てを表示

en: Activate
ja: 有効化
