Pending User Notification Block (8.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Approve
mn: Зөвшөөрөх

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Administration
mn: Удирдлага

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн
