Pending User Notification Block (8.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Delete
pl: Usuń

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Administration
pl: Administracja

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: View all
pl: Zobacz wszystkie

en: Activate
pl: Aktywuj
