Pending User Notification Block (8.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Approve
ro: Aprobă

en: Delete
ro: Șterge

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Cancel
ro: Anulare

en: Administration
ro: Administrare

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat
