Pending User Notification Block (8.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Approve
th: อนุมัติ

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Created
th: สร้างเมื่อ
