Pending User Notification Block (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Approve
af: Keur goed

en: Delete
af: Vee uit

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Administration
af: Administrasie

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep
