Pending User Notification Block (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Approve
be: Дазволіць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Administration
be: Кіраванне

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана
