Pending User Notification Block (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Approve
hy: Հաստատել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է
