Pending User Notification Block (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Approve
ml: അംഗീകരിക്കൂ

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
