Pending User Notification Block (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Cancel
sq: Anulo

en: Administration
sq: Administrimi

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar
