Pending User Notification Block (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Approve
bg: Одобри

en: Delete
bg: Изтриване

en: Username
bg: Потребителско име

en: Cancel
bg: Отмени

en: Administration
bg: Администриране

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено
