Pending User Notification Block (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Approve
et: Kiida heaks

en: Delete
et: Kustuta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Cancel
et: Tühista

en: Administration
et: Haldus

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: View all
et: Vaata kõiki

en: Activate
et: Aktiveeri
